Oferta


Telebim LED jest to ekran wizyjny, którego matryca składa się z diód LED. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii nawet przy dużym nasłonecznieniu i różnych warunkach pogodowych obraz pozostaje wyraźny i czytelny.

Reklama na telebimie to jedna z najskuteczniejszych form reklamy zewnętrznej - dzięki kolorystyce i ruchowi możemy przekazać wiele treści w atrakcyjnej formie w relatywnie krótkim czasie. Ruch i dynamika od zawsze przyciągały wzrok i tego się nie zmieni, tak jest zaprogramowane ludzie oko, że reaguje na dynamiczne zmiany w otoczeniu. Tak samo jest z Państwa przyszłymi klientami - kierowcami oczekującymi na zmianę światła na zielone, ich pasażerami, pieszymi, pasażerami MPK itp.

Do Państwa dyspozycji przekazujemy czas antenowy na telebimie, który:
- jest doskonale widoczny z ul. Chudoby oraz Żwirki i Wigury (jadąc od ronda),
- pracuje dla Ciebie 15 godz./dobę - emisja od 6:30 - 21:30,
- znajduje się przy skrzyżowaniu, przez które przejeżdża codziennie kilkanaście tysięcy osób,
- znajduje się w pobliżu 2 przystanków MPK (6 linii autobusowych - 7,9,10,12,13,17), dyskontów spożywczych (Biedronka, Lidl, Netto, Piotr i Paweł, Kaufland),
- znajduje się na trasie między centrum miasta a jego "sypialniami" (os. K. Wielkiego, os. Wł. Łokietka, os. Orła Białego, os. Jagiellońskie),
- poprzez zastosowanie najnowszej technologii zapewnia wysoką jakość prezentowanego spotu (spot tradycyjny, animacja 3D, film).