Oferta


Baner jest jedną z podstawowych form wielkoformatowej reklamy zewnętrznej (tzw. outdoor). Banery mogą być montowane na płotach, ścianach budynków, wolnostojących konstrukcjach reklamowych. Materiał z którego są one wykonane sprawia, że są one odporne na warunki atmosferyczne. Standardowo banery wyposażone są w oczka umieszczone na krawędzi w odstępach wynoszących ok. 50 cm.

W zależności od przeznaczenia banery mogą być wykonane na materiale o różnych właściwościach i tak dostępne banery typu frontlight, blockout, odblaskowe.

Baner frontlight jest powszechnie stosowanym rozwiązaniem i najlepiej sprawdza się na ścianach budynków, tablicach reklamowych i innych lokalizacjach w których promienie słoneczne i oświetlenie znajduje się z frontowej strony banera.

Baner blockout posiada tę przewagę nad frontlightem, że nie przepuszcza światła, dzięki temu nawet oświetlenie znajdujące się za banerem nie wpływa negatywnie na czytelność prezentowanych na banerze treści.

Baner odblaskowy jest mocny i elastyczny a dzięki swoim właściwościom odbija nocą światło i dzięki temu jest czytelny także po zmroku. Ta forma reklamy wykorzystywana jest tam, gdzie wymagana jest reklama widoczna także w nocy a nie ma możliwości wykorzystania oświetlenia elektrycznego.