Oferta


Domena internetowa
Domena internetowa jest to adres pod jakim widoczna strona internetowa. Każdy adres składa się z 2 elementów - nazwy głównej i końcóki zwanej też rozszerzeniem. Nazwę główną często tworzy nazwa przedsiębiorstwa, jego skrót lub nazwa działalności, którą firma wykonuje. Rozszerzenie natomiast wybiera się z listy dostępnych do wyboru propozycji.
domeny
Każdy kraj posiada własne rozszerzenie krajowe. W Polsce najpopularniejszym rozszerzeniem jest to, które zarezerwowane jest dla Polski a więc .pl.
Oprócz rozszerzeń krajowych występują także rozszerzenia globalne i lokalne. Końcówki globalne nie są związane z żadnym regionem geograficznym i najczęściej odnoszą się do branży w której działa firma, np.: .com, .net,.org, .info, .biz, .tech; tutaj nasza domena brzmiałaby np. tak: neovision.tech.
Wyróżniamy także rozszerzenia lokalne odnoszące się do danego regionu lub konkretnego miasta np.: .poznan.pl, krakow.pl; tutaj nasz adres wyglądałby tak: neovision.poznan.pl

Rejestracja domeny
Wychodząc na przeciw oczkiwaniom naszych klientów pomagamy w doborze odpowiedniej domeny i dokonujemy jej rejestracji. Oprócz tego bezpłatnie zakładamy i konfigurujemy konta poczty e-mail dla każdej zarejestrowanej u nas domeny.

Transfer domeny
Jeśli posiadasz już domenę i nie jesteś zadowolny ze swojego rejestratora to odezwij się do nas. Po przeniesieniu domeny nasza firma przejmie na siebie obowiązki związane z administrowaniem domeną. Przeniesienie domeny jest bezpłatne.