Oferta


Kalendarze pomagają w zaplanowaniu terminów spotkań, zamówień materiałów, wysyłki towarów. Oprócz tych oczywistych funkcji są rónież wykorzystywane jako nośniki reklamowe i to jedne z najskuteczniejszych gdyż są w zasięgu wzroku kontrahenta i towarzyszą mu przez cały rok.

Wyróżniamy następujące formaty kalendarzy: jednodzielne, dwudzielne, trójdzielne, plakatowe, książkowe, biurkowe.

Kalendarze jednodzielne posiadają główkę oraz stopkę które są przeznaczone do wykorzystania pod treści reklamowe, a między nimi znajduje się kalendarium z bieżącym miesiącem.

Kalendarze dwudzielne mają taką samą budowę jak jednodzielne z tą różnicą że w jednym momencie ma się podgląd na miesiąc obecny (górna karta) i umieszczone poniżej miesiące przyszły i następny (dolna karta).

Kalendarze trójdzielne składają się z główki, stopki i 3 umieszczonych pionowo kart z miesiącami (przeszłym, obecnym, przyszłym).

Kalendarze plakatowe posiadają widoczne kalendarium całoroczne, dzięki temu możliwy jest podgląd na dowolny dzień w roku bez konieczności odwracania kolejnych kart. Część kalendarza na której nie znajdują się daty jest przeznaczona na reklamę produktów i usług klienta.

Kalendarze książkowe poza swoim typowym przeznaczeniem pełnią także funkcję organizera. Doskonale sprawdzają się zarówno w planowaniu pracy jak i codziennych spraw życia osobistego.

Kalendarze biurkowe jak sama nazwa wskazuje znajdują zastosowanie na biurkach i miejscach, gdzie nie ma zbyt wiele wolnej przestrzeni.

Codziennie spoglądamy w kalendarz, podobnie jak nasi kontrahenci, a dzięki kalendarzom mamy możliwość utrwalenia swojej marki w ich świadomości.