Oferta


Potykacz to stojak, którego głównym celem jest zwrócenie uwagi i zachęcenie osoby będącej w pobliżu sklepu/stoiska do jego odwiedzenia i zapoznania się z ofertą. W zależności od rodzaju stojak można okleić folią samoprzylepną lub też wymnieniać prezentowane na stojaku plakaty.

Dwustronny stojak oklejnay folią zbudowany jest w całości z tworzywa sztucznego i z uwagi na swoją niewielką wagę jest przeznaczony do użytku w pomieszczeniach.

Potykacz dwustronny z funkcją wymiany plakatów to atrakcyjny i trwały stojak reklamowy. Zbudowany jest z profili aluminiowych tworzących jego ramę, a płyty z malowanej proszkowo blachy stanowią powierzchnię na której umieszczane są plakaty. Są one przytwierdzone do płyt dzięki mechanizmowi zatrzaskowemu OWZ (otwórz-włóż-zamknij). Ponadto potykacz wypoosażony jest w folie antyrefleksyjne, które chronią materiały reklamowe przed wpływem warunków atmosferycznych.

W branży gastronomicznej korzysta się ze stojaków posiadających tablice kredowe, dzięki czemu przy pomocy kredy można na bieżąco zmieniać informacje zawarte na tablicy.