Oferta


Pozycjonowanie jest to rodzaj działania, które ma na celu wypromowanie danej strony internetowej na jak najwyższej pozycji w danej wyszukiwarce internetowej na konkretne zapytanie (frazę).

Krótko mówiąc wpisując do wyszukiwarki frazę (np. restauracja Poznań - w celu wyszukajania restauracji w Poznaniu) otrzymamy listę wywołanego zapytania. Im bliżej pierwszego miejsca na pierwszej stronie wyników tym lepiej dla firmy, gdyż według prowadzonych badań użytkownicy najczęściej poprzez wyszukiwarki korzystają z pierwszej strony wyników wyszukiwań. Może istnieć ryzyko, że firma będzie na kolejnej stronie i mimo, iż ma unikalne ceny i jakościowe produkty zostanie pominięta w wyborze przez potencjalnego klienta, ponieważ nie była wystarczająco widoczna w Internecie.

Jesteśmy zdania, że zapłata powinna być adekwatna do osiąganych efektów – jeśli nie ma efektów nie powinno być także zapłaty. Dlaczego tak radykalnie podchodzimy do swoich obowiązków? Ponieważ działamy nie od wczoraj i jesteśmy pewni swoich umiejętności, swojego zaplecza i wiemy, że wykonamy powierzone nam zadanie.