Oferta


Strony internetowe z systemem zarządzania treścią (CMS)
W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie dobrze prosperujące przedsiębiorstwo bez strony internetowej. W pędzącym do przodu świecie ważne jest aby informacje przekazywać w sposób szybki, z uwzględnieniem wszystkich detali dlatego tak ważne jest aby oferta przedsiębiorstwa była przygotowana rzetelnie i klient bez problemu uzyskał informacje na temat produktu którego poszukuje. Informacje muszą być umieszczony w sposób uporządkowany a nawigacja po stronie powinna być intuicyjna.

Ważne jest aby wprowadzanie zmian na stronie firmowej odbywało się w sposób szybki i nieskomplikowany. Dlatego nasi partnerzy biznesowi mogą zarządzać swoimi stronami samodzielnie dzięki systemowi zarządzania treścią tzw. system CMS.

Dla każdego zlecenia tworzymy indywidualny projekt graficzny, zapewniamy pomoc przy wyborze domeny internetowej oraz serwera. Istnieje możliwość integracji strony internetowej z portalami społecznościowymi oraz umieszczenie mapy Google z wskazówkami dojazdu. Ważnym aspektem jest także to aby strona była responsywna.

Po zakończeniu prac nad stroną można przystąpić do jej pozycjonowania w wyszukiwarce Google.