Oferta


Kasetony LED są formą reklamy świetlnej wykorzystywanej zarówno wewątrz jak i na zewnątrz budynku. Kaseton w ciągu dnia pełni formę szyldu natomiast dzięki zamontowanemu wewnątrz oświetleniu skutecznie przyciąga uwagę po zmroku. W zależności od potrzeb kaseton może być jednostronny lub dwustronny (tzw. semafor), może mieć podświetlane całe lico kasetonu lub tylko jego część.

Dzięki zastosowaniu diód LED koszt zużycia prądu przez kaseton jest znacznie niższy niż w przypadku korzystania ze świetlówek, a ponadto diody cechują się dłuższą żywotnością oraz lepszą odpornością na zmiany temperatur.
Wybór aluminiowej obudowy pozwala na umieszczenie dowolnej grafiki na lico kasetonu. Rama może być malowana na dowolny kolor. Kolor obudowy dibondowej natomiast jest wybierany z wzornika barw dibondu i na takim kasetonie nie ma możliwości podświetlenia całej grafiki, a stosowaną powszechnie praktyką jest frezowanie liter na licu kasetony, dzięki czemu uzyskuje się efekt świecących liter.
Istnieje możliwość zamontowania czujnika zmierzchowego który będzie odpowiedzialny za automatyczne uruchamianie i wyłączanie oświetlenia kasetonu.

Niska waga oraz wykorzystywanie oświetlenia sprawiają, że kasetony LED są bardzo skuteczną formą reklamy.